Kontakt

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „Damel” Spółka Akcyjna

Al. J. Piłsudskiego 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala telefoniczna

(+48) 32 262 32 31

Dział Sprzedaży Krajowej

Dyrektor Robert Tomaszewski
wizytówka
(+48) 608 637 200
rtomaszewski@damel.com.pl
faks (+48) 32 264 10 12


Zastępca Dyrektora Sprzedaży Krajowej
Przemysław Antosik
(+48) 600 269 210
pantosik@damel.com.pl


Specjaliści ds. Sprzedaży Krajowej

Arkadiusz Łapa
(+48) 608 464 653

alapa@damel.com.pl


Mariusz Oleś
(+48) 668 264 657

moles@damel.com.pl


Krzysztof Piątek
(+48) 604 532 794

kpiątek@damel.com.pl

Dział Eksportu

Dyrektor Maryna Karatysh
(+48) 601 553 020
mkaratysh@damel.com.pl
faks (+48) 32 264 10 12


Specjaliści ds. Eksportu

Hanna Skop
(+48) 608 207 373

hhradoukina@damel.com.pl


Dzmitry Katko
(+48) 600 269 211

dkatko@damel.com.pl


Łukasz Bargieła
(+48) 692 458 024

lbargiela@damel.com.pl


Krzysztof Przybyłka
(+48) 32 420 08 48

kprzybylka@damel.com.pl

Serwis

Kierownik
Marek Gruszka
(+48) 608 464 651
mgruszka@damel.com.pl


Zastępca Kierownika
Adam Olejnik
(+48) 608 457 408

aolejnik@damel.com.pl

Sekretariat Zarządu
(+48) 32 420 08 01
faks (+48) 32 264 34 26
sekretariat@damel.com.pl

Dział Personalno-Płacowy

Kierownik
Magdalena Banowicz
(+48) 539 989 487
mbanowicz@damel.com.pl

Dyrektor Ekonomiczny

Główny Księgowy
Edyta Michałek-Zając
(+48) 698 621 000
emichalek@damel.com.pl


Zastępca Dyrektora Ekonomicznego

Bogdan Śmieja
(+48) 604 532 791
bsmieja@damel.com.pl

Dział Logistyki

Kierownik
Iwona Marcinkiewicz
(+48) 728 532 910
imarcinkiewicz@damel.com.pl


Zastępca Kierownika
Kamil Prucia
(+48) 608 585 375
kprucia@damel.com.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Przejdź do formularza kontaktowego i wyślij wiadomość.

Mapka dojazdu

Zobacz jak możesz do nas dojechać

Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Back To Top