Kontakt

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „Damel” Spółka Akcyjna

Al. J. Piłsudskiego 2, 41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala telefoniczna

(+48) 32 262 32 31

Dział Sprzedaży Krajowej

Dyrektor Sprzedaży Krajowej
Przemysław Antosik
(+48) 600 269 210
pantosik@damel.pl


Specjaliści ds. Sprzedaży Krajowej

Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży Krajowej
Mariusz Oleś
(+48) 668 264 657

moles@damel.pl


Zbigniew Urbańczyk
(+48) 532 350 860

zurbanczyk@damel.pl


Robert Starzyński
(+48) 608 482 616

rstarzynski@damel.pl

Dział Eksportu

Dyrektor ds. Eksportu
Maryna Karatysh
(+48) 601 553 020
mkaratysh@damel.pl


Specjaliści ds. Eksportu

Łukasz Bargieła
(+48) 692 458 024

lbargiela@damel.pl


Anna Skop
(+48) 608 207 373

askop@damel.pl


Marcin Krzysztofik
(+48) 883 362 802

mkrzysztofik@damel.pl


Karol Zając
(+48) 532 569 430

kzajac@damel.pl


Serwis

Kierownik
Piotr Kuzera
(+48) 606 420 660
pkuzera@damel.pl

Sekretariat Zarządu
(+48) 32 420 08 01
faks (+48) 32 264 34 26
sekretariat@damel.pl

Dział Personalno-Płacowy

Kierownik
Magdalena Banowicz
(+48) 539 989 487
mbanowicz@damel.pl

Główny Księgowy

Edyta Michałek-Zając
(+48) 698 621 000
emichalek@damel.pl

Dział Zaopatrzenia i Logistyki

Kierownik
Klaudia Słowik
(+48) 882 797 580
kslowik@damel.pl

Dział Rozwoju

Dyrektor
Artur Polak
(+48) 880 577 373
apolak@damel.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Potrzebujesz więcej informacji? Przejdź do formularza kontaktowego i wyślij wiadomość.

    Mapka dojazdu

    Zobacz jak możesz do nas dojechać

    Wpisz wyszukiwane hasło i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

    Back To Top

    Zapraszamy na I Konferencję MiNE 2024 Maszyny i Napędy Elektryczne

    Więcej informacji - kontakt:  mine@damel.pl