Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych

Dane adresowe

Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych „Damel” Spółka Akcyjna

Al. J. Piłsudskiego 2
41-300 Dąbrowa Górnicza

Centrala telefoniczna

+48 32 262 32 31

Dział Sprzedaży Krajowej

Przemysław Antosik

Dyrektor Sprzedaży Krajowej

+48 600 269 210
pantosik@damel.pl

Mariusz Oleś

Z-ca Dyrektora ds. Sprzedaży Krajowej

+48 668 264 657
moles@damel.pl

Zbigniew Urbańczyk

+48 532 350 860
zurbanczyk@damel.pl

Paweł Świątkowski

+48 735 251 710
pswiatkowski@damel.pl 

Dział Eksportu

Maryna Karatysh

Dyrektor ds. Eksportu

+48 601 553 020
mkaratysh@damel.pl

Łukasz Bargieła

+48 692 458 024
lbargiela@damel.pl

Marcin Krzysztofik

+48 883 362 802
mkrzysztofik@damel.pl

Miłosz Marciniak

+48 539 149 798
mmarciniak@damel.pl

Anna Skop

+48 608 207 373
askop@damel.pl

Serwis

Piotr Kuzera

Kierownik

+48 606 420 660
pkuzera@damel.pl

Sekretariat Zarządu

Sekretariat Zarządu

+48 32 420 08 01

sekretariat@damel.pl

Dział Personalno-Płacowy

Magdalena Banowicz

Kierownik

+48 539 989 487
mbanowicz@damel.pl

Główny Księgowy

Edyta Michałek-Zając

+48 698 621 000
emichalek@damel.pl

Dział Zaopatrzenia i Logistyki

Klaudia Słowik

Kierownik

+48 882 797 580
kslowik@damel.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania lub potrzebujesz więcej informacji?

Przejdź do formularza kontaktowego i wyślij wiadomość.

Wypełnij to pole
Proszę wpisać prawidłowy adres e-mail.
Wypełnij to pole
Wypełnij to pole
24 + 15 = ?
Wpisz wynik równania, aby kontynuować
Aby kontynuować, musisz zaakceptować warunki

Mapka dojazdu

Zobacz jak możesz do nas dojechać